• kontakt: +420 777 168 828
  • Potřebujete právní poradenství
    nebo právní služby?

O nás

Profil 2 (2)_03

Jsme úspěšnou, rozvíjející se advokátní kanceláří poskytující právní služby nejen v Mostě, ale v rámci celé České republiky.

Máme rozsáhlé zkušenosti se zastupováním v soudních sporech a správních řízeních i s poskytováním ostatních právních služeb, jakými jsou například smluvní agenda a právní poradenství. Úzce spolupracujeme s dalšími profesemi, jako jsou notáři, daňoví poradci, auditoři a soudní znalci. Díky tomu jsme schopni nabídnout ucelené řešení vašeho problému tak, aby splnilo vaše očekávání.

Mgr. Venuše Nedvědová (nar. 1984) absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, která od roku 1991 získala významné postavení mezi právnickými fakultami v České republice. Po absolvování studia a několika let praxe, ve významných advokátních kanceláří, úspěšně složila advokátní zkoušky České advokátní komory (ČAK) a stala se samostatným advokátem orientovaným na všechny oblasti práva.

Individuální přístup, vysoká kvalita právních služeb a příjemné vystupování je pro advokátní kancelář Mgr. Venuše Nedvědová naprostou samozřejmostí.

 


RODINNÉ PRÁVO

Kde nás najdete:

Advokátní kancelář Mgr. Venuše Nedvědová

Prokopa Holého 2007/11

Most 434 01

Česká republika

Kontakty:

Tel: +420 777 168 828

E-mail: nedvedova@advokatkamost.cz

Konzultační hodiny:

Po - pá: 10.00 - 16.00